Tartıştığı travesti kulağını kopardı

  • Ana Sayfa
  • Tartıştığı travesti kulağını kopardı
Tartıştığı travesti kulağını kopardı
Antalya’nın Alanya İlçesi’nde ’Gülçin’ takma adlı travesti Hasan G., fuhuş pazarlığı sırasında tartıştığı 39 yaşındaki F.M.G.’nin kulağını ısırarak kopardı.Abone ol

Irak’ta yaşayan ve tatil için ailesiyle birlikte Alanya’ya gelen Türk vatandaşı F.M.G., dün gece eğ seo usa lenmek için bara gitti.

Oteline dönmek için Keykubat Caddesi’nde yürüyen G., saat 03.00 sıralarında ’Gülçin’ takma isimli travesti Hasan G. ile karşılaştı. Fuhuş pazarlığı yaparak Sanayi Sitesi’ne doğru yürüyen ikili arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Hasan G., F.M.G.’nin sol kulağını ısırarak kopardı. Hasan G. olay yerinden kaçarken, kanlar içinde kalan F.M.G. ise taksiyle Alanya Devlet Hastanesi’ne gitti.

F.M.G.’nin durumu anlatması üzerine olay yerine giden güvenlik güçleri, kopan kulağı aradı. Polis, bulunan kulağı buz torbasına koyarak hastaneye getirdi. Hastanede mikrocerrahi merkezi olmadığı için F.M.G., Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi. Olayın üzerinden uzun süre geçmesi nedeniyle F.M.G.’nin kulağı yerine dikilemedi.Kategori : GÜNCEL