El ve ayaklarını kelepçeleyip tecavüz etti

  • Ana Sayfa
  • El ve ayaklarını kelepçeleyip tecavüz etti
El ve ayaklarını kelepçeleyip tecavüz etti
Zonguldak'ta bir kişi arkadaşının ellerini ve ayaklarını kelepçeleyip tecevüz ettiAbone ol

Zonduldak'ta, aynı maden ocağında çalıştığı mesai arkadaşı 23 yaşındaki Yusuf Ç.’yi dağlık bölgede otomobilin arka koltuğunda ellerini ve ayaklarını kelepçeleyerek tecavüz ettiği öne sürülen 1 çocuk babası 35 yaşındaki Ercan B. hakkınd montana seo a 22.5 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

Mahkemede konuşan Yusuf Ç., "Benim ellerimi ve ayaklarımı kelepçelediler. Ercan beni araçtan indirip arka koltuğa yatırdı ve zorla cinsel ilişkide bulundu" dedi.

Olay, bu yılın Ocak ayında Kozlu Beldesi’ne bağlı Gücek köyü yakınlarında meydana geldi. Özel bir maden ocağında işçi olarak çalışan Ercan B., aynı işyerinde çalışan Yusuf Ç. ile iş dışında da görüşerek yakın arkadaş oldu. Cumhuriyet Savcılığı’nın hazırladığı iddianameye göre Ercan B., bir süre sonra borç- alacak anlaşmazlığı yüzünden arasının bozulduğu Yusuf Ç.’yi Gücek köyü yakınlarına çağırdı. Ercan B., akrabası Özcan B.’nin de yardımıyla Yusuf Ç.’nin ellerini ve ayaklarını kelepçeyle bağlayarak ıssız bir yere götürüp otomobilin arka koltuğunda tecavüz etti. Olaydan 4 ay sonra da Ercan B.’nin kendisini rahatsız etmeye devam etmesinin ardından Yusuf Ç. polise giderek şikayetçi oldu. Ercan B. yakalanarak, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.Kategori : GÜNCEL